Wiggers, Derk 1866 Amersfoort - 1933 Den HaagKerkje op de Heuvel.Signiert. Öl/Lwd., 70 x 66 cm. Literatur: Abgebildet in Maandblad voor Beeldende Kunsten, Juli 1924.